I hurt myself today
To see if I still feel
I focus on the pain
The only thing that's real
The needle tears a hole
The old familiar sting
Try to kill it all away
But I remember everything
What have I become?
My sweetest friend
Everyone I know
Goes away in the end
You could have it all
My empire of dirt
I will let you down
I will make you hurt
I wear this crown of shit
Upon my liar's chair
Full of broken thoughts
I cannot repair
Beneath the stains of time
The feelings disappear
You are someone else
I am still right here
What have I become?
My sweetest friend
Everyone I know
Goes away in the end
You could have it all
My empire of dirt
I will let you down
I will make you hurt
If I could start again
A million miles away
I would keep myself
I would find a way
Sebzett
Ahhoz, hogy el tudd olvasni ennek a dalszövegnek a magyar
tükörfordítását, be kell jelentkezned.
Ez csak azoknak lehet "beteges",akik nincsenek tisztában azzal,amelyet Trent Reznor manifesztál a zenén keresztül.Igazán érdemes belegondolni,mit is akar velünk megtudatni eme Művész.Semmit nem veszthetünk.Sőt,nyerünk.>Hiszen ilyen kognitivitással "megáldott" emberkét nehéz találni a médiaiparban.
Kb ennyi.
További szép napot.
Leda*
szina
Hozzászólás ideje: 2008-10-16 10:51:38
utolsó bejelentkezés: 2009-07-10 19:50:24
véleménye az előadóról: 'Nine Inch Nails'
Az egyik ismerősöm küldött három klipet tőlük.Kíváncsiságból néztem meg.Szerintem beteges.Mindenkinek szíve-joga mit hallgat.Nem kell feltétlenül az életfilozófiájá válni.
Ennyi vélemény gyűlt már össze az előadóról : 2 | Szólj hozzá Te is! Jelentkezz be, vagy regisztrálj!
2010-08-06 13:47:34
Ez csak azoknak lehet "beteges",akik nincsenek tisztában azzal,amelyet Trent Reznor manifesztál a zenén keresztül.Igazán érdemes belegondolni,mit is akar velünk megtudatni eme Művész.Semmit nem veszthetünk.Sőt,nyerünk.>Hiszen ilyen kognitivitással "megáldott" emberkét nehéz találni a médiaiparban. Kb ennyi. További szép napot. Leda*
2009-07-10 19:50:24
Az egyik ismerősöm küldött három klipet tőlük.Kíváncsiságból néztem meg.Szerintem beteges.Mindenkinek szíve-joga mit hallgat.Nem kell feltétlenül az életfilozófiájá válni.
A hozzászólások és megjegyzések mindenkor a beküldő saját véleményét tükrözik,
azokért a Szerkesztőség felelősséget nem vállal.